2i byt v širšom centre mesta BB – rezervované

Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s pekným výhľadom v širšom centre mesta Banská Bystrica, v lokalite Sídlisko. Nehnuteľnosť sa nachádza v tehlovej bytovke na druhom poschodí z 5-tich. V bytovom dome je výťah. Byt je vnútorný, orientovaný na juhovýchod. Je bez balkóna. Izby sú nepriechodné. Výmera bytu je 57m2 a prislúchajú k nemu dve murované pivnice.
V roku 2014 boli menené plastové okná so žalúziami. V izbách pod kobercom sú drevené parkety v dobrom stave, stačí prebrúsiť a prelakovať. Na chodbe a v kuchyni je linoleum. Na chodbe je pôvodná vstavaná skriňa. Jadro je murované – pôvodné. WC je osobitne, kúpeľňa je s vaňou. Byt je v pôvodnom stave, okrem vymenených plastových okien a vymenenej kuchynskej linky. Po schválení statika je možné ho dispozične zmeniť.
V roku 2019 sa menili stupačky v celom bytovom dome. Bytový dom je dobre udržiavaný, čistý – o čistotu spoločných priestorov sa stará upratovacia spoločnosť.
Parkovanie je bezproblémové – buď na verejnej prístupovej ceste, prípadne na priestrannom parkovisku za bytovým dome. Trvalým bydliskom získate rezidenčné parkovanie za nízky ročný poplatok.
Náklady sú 100 € na 1 osobu, plus elektrika. Plyn v byte nie je.
Najväčšou výhodou je vynikajúca lokalita, tehla, veľmi pekný výhľad, orientácia, výťah a možnosť prerobenia podľa svojich predstáv.
Byt je voľný predajom. K dispozícii sú kľúče v realitnej kancelárii.
V prípade záujmu o poradenstvo pri financovaní Vám vieme bezplatne poradiť, všetko zabezpečiť, usporiť Vám čas – máme dlhodobé 20-ročné skúsenosti v obhlasti finančného poradenstva.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1845
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785 alebo 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-10696
Typ nehnuteľnosti: 2 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre 2i byt v širšom centre mesta BB – rezervované

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu