3-izb. s lodžiou, komplet rekonštrukcia 08/2023

Banská Bystrica

Ponúkam Vám na predaj nový, komplet zrekonštruovaný (v 08/2023) 3-izb. byt typ 3-VNKS v Banskej Bystrici, v časti Sásová, na konci Starohorskej ul. Výmera bytu s príslušenstvom je 69,76 m2 plus pekná lodžia z kuchyne. Orientácia svetových strán je na V/Z. Na východ je kuchyňa s lodžiou a obývačka a na západ je spáleň a ďalšia izba. Poschodie je 6 zo 7. Byt sa nachádza vo vnútornej sekcii bytového domu. Má dostatok denného svetla, slnka.
Z bytu je nádherný výhľad.
Byt prešiel rozsiahlou, kvalitnou, modernou rekonštrukciou v 07-08/2023. Boli menené nové plastové okná 08/2023, nové rozvody elektriky, vody, odpadu.
V celom byte sú znížené stropy (technológia napínacích stropov) so zabudovaným led svetlami a v obývačke je aj led podsvietenie obvodu stropu). Stierky celý byt – farba biela.
Podlahy boli vyrovnané nivelakom a v celom byte je jednotná podlaha veľkoformátový laminát v hrúbke 1cm. Boli vymenené všetky interiérové dvere s obložením zárubní (biela farba). Nové sú aj bytové vchodové bezpečnostné dvere.
WC je samostatné (geberit). Kúpeľňa je samostatná s podlahovým kúrením a je s priestranným moderným sprchovacím kútom.
V kuchyni je predpríprava komplet na spotrebiče, ale byt sa predáva bez kuchynskej linky – prípadne sa dá dohodnúť. Lodžia má francúzske okno a je celá pekne novo zrekonštruovaná.
K bytu prináleží aj pivnica (latková) na prízemí bytového domu.
Náklady nebudú vysoké, lebo je byt vnútorný, slnečný, no momentálne sa hradia udržiavacie náklady, kedže byt nebol obývaný a následne sa komplet rekonštruoval.
Čo sa týka bytového domu – má novú strechu, je zateplený, bytovka má nový, moderný výťah. Vchod je čistý, udržiavaný.
Za domom pod oknami sa nachádza materská škôlka. V blízkosti sa nachádza komplet občianska vybavenosť: obchody ako napríklad Billa, Lidl, Tesco, Coop jednota, rôzne iné obchody a služby, fitnes, pošta, lekárne, poliklinika, rôzne športoviská, ZŠ, MŠ, zastávky autobusov MHD atď.
Blízko cca 1 minútka je aj do prírody, kde sú rôzne turistické, bežecké, cyklotrasy. Majitelia 4 nohých miláčikov majú kde chodiť na prechádzky aj dlhšie túry ako je na Bánoš, Sásovská dolina, Panský diel, Šachtičky atď,
Sásová/Rudlová má svoje krásne miesta, kto ju pozná nedá na ňu dopustiť 🙂
Vieme Vám poradiť aj zabezpečiť financovanie tejto nehnuteľnosti, máme viac ako 20 ročné skúsenosti, spolupracujeme so všetkými bankami, stavebnými sporiteľňami, poisťovňami, vieme Vám zabezpečiť súdneho znalca k hypotéke a previesť Vás celým procesom od A po Z.
Tento byt vonia novotou, určite odporúčam obhliadku. Verím, že sa Vám bude páčiť.
V prípade záujmu o informácie – obhliadku ma môžete kontaktovať kedykoľvek 24/7. Ak by som hneď nezdvihla telefón, určite Vám zavolám späť.
Teším sa na obhliadku s Vami 🙂
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2332
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-17509
Typ nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre 3-izb. s lodžiou, komplet rekonštrukcia 08/2023

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu