Dohoda na cene možná – 3-izbový bauring na Ďumbierskej ulici v BB

Banská Bystrica

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový bauring v Banskej Bystrici, časti Sásová (sídlisko stará Sásová) na Ďumbierskej ulici. Výmera bytu s príslušenstvom je 70,5m2 plus priestranná lodžia z obývačky. K bytu prislúcha pivnica (latková s oknom) v suteréne bytového domu. Orientácia svetových strán je východ: izba plus obývačka, západ: kuchyňa, izba, kúpeľňa s oknom. Nehnuteľnosť sa nachádza v stredovej sekcii bytového domu na 5. poschodí z 9-tich. Bytovka je panelová a do užívania bola daná cca v rokoch 1974-1976
Čo sa týka rekonštrukcie tak tá je nasledovná: výmena bezpečnostných dverí Adlo, výmena plastových okien plus žalúzie (okrem jednej izby a balkónových dverí), vstavaná skriňa Roldor v jednej izbe, zasklenie lodžie, hladké stierky, inak je byt v pôvodnom, ale veľmi dobrom, udržiavanom čistom stave. Podlahy sú linoleum, kuchynská linka je pôvodná zachovalá. V byte je plyn na varenie. Kúrenie je ústredné z plynovej kotolne.
Veľkou výhodou je priestranná špajza (komora), ktorá je s vetraním. Je možné použiť ju aj ako technickú miestnosť (uloženie pračky, sušičky), alebo využiť ako šatník. Je možno zmeniť aj dispozíciu a komoru prepojiť s kuchyňou – čím sa zväčší kuchyňa.
Ďalšou výhodou je murovaná kúpeľňa, ktorá je s oknom (prirodzené vetranie), kde je momentálne vaňa. Murované samostatné WC, kde bolo pôvodne aj umývadlo, prípadne je možné tam umiestniť aj  práčku.
Z obývačky je výstup na priestrannú lodžiu, ktorá je úžasná.
Bytový dom je zateplený, má nový výťah, zrekonštruované sú aj spoločné priestory. Bytovka pôsobí čistým a udržiavaným dojmom. V obytnom dome žijú slušní obyvatelia, čo vidieť na udržiavaných spoločných priestoroch a okolí bytového domu.
Náklady na domácnosť: 97 € správca, elektrika cca 10 €, plyn cca 5 €, TV 4,64 € náklady na 1 osobu.
Obyvatelia bytového domu majú zriadené spoločenstvo vlastníkov bytov.
Parkovacie možnosti sú v celku dobré. Využíva sa parkovanie na prístupových komunikáciách a pri bytovom dome sú aj viaceré verejné parkoviská.
V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako napríklad zástavky MHD, ZŠ, MŠ, obchody, Jednota, Lidl, reštaurácie, kaviarne. Nie ďaleko je aj športoviská, pošta, poliklinika, lekáreň, rôzne iné služby pre obyvateľov sídliska. Za pár minút sa viete dostať aj do prírody Sásovská dolina, Sásovský Bánoš atď.
Určite Vám odporúčam obhliadku tejto nehnuteľnosti. Byt je voľný predajom.
Vieme Vám poradiť aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Spolupracujeme s bankami, stavebnými sporiteľňami, súdnymi znalcami v odbore stavebníctvo. Máme viac ako 20- ročné skúsenosti. Prevedieme Vás celým procesom od obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti a všetkými úkonmi ktoré súvisia s kúpou a financovaním.
Teším sa na obhliadku s Vami.
Volať mi môžete kedykoľvek, ak by som Vám náhodou hneď nezdvihla, určite Vám zavolám naspäť.
Krásny deň Vám želám.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2170
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-15983
Typ nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre Dohoda na cene možná – 3-izbový bauring na Ďumbierskej ulici v BB

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu