3 izbový byt na ulici Internátna, časť Fončorda, v Banskej Bystrici

Banská Bystrica

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Internátna, časť Fončorda, v Banskej Bystrici. Výmera bytu je 78,81m2 plus lodžia z izby. Nehnuteľnosť sa nachádza na 4. poschodí z 8. Je v stredovej sekcii. Neprechodné izby. Orientácia je na východ – kuchyňa, obývačka, západ – spálňa, detská izba. Byt je slnečný, teplý, stredový. V chodbe sa nachádza priestranná komora, prípadne šatník. Čo sa týka rekonštrukcie, boli menené rekonštruované: plastové okná s izolačným dvojsklom plus žalúzie v roku 2018, v kuchyni a chodbe bola nivelizácia podláh /vyrovnanie podlahy/ uloženie vinylovej podlahy, v izbách sú drevené parkety v dobrom stave.
Na stenách sú hladké omietky bielej farby. V roku 2018 bolo novozrekonštruované kuchynské jadro ako nová murovaná tehlová kupeľňa. Kúpeľňa je s vaňou a spoločná s WC. V kuchyni je nová kuchynská linka so spotrebičmi: plynová varná doska, elektrická rúra, kvalitná umývačka riadu Miele, digestor. V jadre boli nanovo robené rozvody elektriky, vody, odpadu. Veľkou výhodou sú nové stupacie rozvody v celom bytovom dome, ktoré boli robené v roku 2019. Vchodové bytové dvere sú menené a sú protipožiarne. Interiérové bytové dvere sú pôvodné s kovovými zárubňami. Na medziposchodí je pivničná kopka, dostatočne veľká, ktorá slúži ako pivnica.
Bytový dom je veľmi pekne novo zrekonštruovaný, zateplený, rekonštrukcia schodiska a vstupu do bytového domu.
V bytovom dome žijú slušní obyvatelia, čo svedčí aj o čistote bytového domu a jeho okolia. Čistotu spoločných priestorov zabezpečuje upratovacia spoločnosť. Parkovacie možnosti sú v blízkosti bytového domu na prístupových komunikáciách.
Z bytu je pekný výhľad na okolitú zeleň, ktorej je v okolí dostatok.
Byt je voľný predajom. K dispozícii mám kľúče od nehnuteľnosti, takže sa vieme dohodnúť na obhliadke po vzájomnej dohode.
V rámci realitnej kancelárie Vám vieme poradiť a vybaviť optimálne riešenie financovania tejto nehnuteľnosti. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti s predajom nehnuteľností a financovaním prostredníctvom bánk a stavebných sporiteľní.
Teším sa na obhliadku s Vami:)
Volať môžete kedykoľvek, ak hneď nezodvihnem, určite Vám zavolám späť, hneď ako to bude možné.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1804
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785 alebo 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-08856
Typ nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre 3 izbový byt na ulici Internátna, časť Fončorda, v Banskej Bystrici

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu