3 izbový po novej komplet modernej ešte neobývanej rekonštrukcii

Banská Bystrica

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt typu VNKS, v Banskej Bystrici, časť Sásová, na Javorníckej ulici č. 31. Výmera bytu je 70 m2 plus lodžia z kuchyne.
Orientácia bytu je východ, západ. Na východ je kuchyňa s výstupom na lodžiu a obývačka. Na západ sú dve izby. Izby sú nepriechodné. Byt je slnečný, s dostatkom denného svetla. Nachádza sa na 2. poschodí zo 7-mich. Z bytu je veľmi pekný výhľad z obývačky a kuchyne (nič nezavadzia žiadna stavba). Byt je po kompletnej, novej, modernej rekonštrukcii, ktorá bola dokončená 01/2023 – nová elektroinštalácia v celom byte s led podsvietením vo všetkých miestnostiach, plastové okná so žalúziami, napínané stropy – nová technológia, nové stierky v celom byte, vinylová podlaha, kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, ako je el, rúra, digestor, umývačka riadu, zabudovaná práčka, chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, v kuchyni je stôl na mieru a dizajnové stoličky, interiérové dvere sú nové v celom byte s obložkovou zárubňou, bytové vchodové bezpečnostné dvere, murovaná kúpeľňa so sprchovým kútom, WC geberit, v obývačke je nová širokouhlá TV na stene káble sú ťahané v stene. Vstupná chodba je zariadená vkusnou vešiakovou zostavou, komodami, zrkadlom a vstavanými skriňami na mieru. Zavedená optika internetu a TV ( Magio).

V blízkosti sa nachádza komplet občianska vybavenosť: zastávky MHD, rôzne obchody ako napríklad, Lidl, Jednota, Tesco, Mäsiareň samostatná, obuv, iné obchody s iným tovarom, rôzne služby ako napríklad kaderníctvo, kozmetika, solárium, výroba kľúčov, MŠ, ZŠ, reštaurácie, kaviarne, detské ihriská, športoviská, fitness, poliklinika, lekáreň, pošta, kostol, atď, atď. Tak isto sa viete aj pomerne rýchlo dostať do prírody veľmi pekná je Sásovská dolina, kopec Bánoš, turistické chodníčky na Panský diel, Šachtičky, kde je veľmi pekné lyžiarske stredisko. Príroda v okolí Sásovej je nádherná. Parkovacie možnosti sú dosť dobré, v blízkosti je veľké parkovisko a parkuje sa aj na prístupových komunikáciách. Súčasťou bytu je aj pivnica na prízemí bytového domu. Bytový dom je zateplený, má čisté, zrekonštruované spoločné priestory.

Byt je nádherný, nový, moderný, čistý.

Vieme Vám poradiť aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami, stavebnými sporiteľňami, súdnymi znalcami. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2204
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-16424
Typ nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre 3 izbový po novej komplet modernej ešte neobývanej rekonštrukcii

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu