3VNKS, 71m2 s nádherným výhľadom Sásová – Starohorská ul.

Banská Bystrica

Ponúkam Vám na predaj priestranný 3 izbový byt typu VNKS v Banskej Bystrici, mestskej časti Sásová. Výmera bytu s príslušenstvom je 70,70m2 plus lodžia z kuchyne. Príslušenstvom bytu je latková pivnica v suteréne bytového bytu. 2 izby – spálňa a detská na sú orientované na SV, kuchyňa a obývacia miestnosť na juhozápad. Z bytu je nádherný výhľad na celé mesto a okolitú prírodu – na Sásovský Bánoš, kopec Urpín, Slnečné stráne, Králiky, Kremnické vrchy, Skalku. Úžasný výhľad. V zime vidieť aj Silvestrovský ohňostroj priamo z obývačky. Nehnuteľnosť je v OV a je slnečná. Izby sú neprechodné. V byte boli menené plastové okná so žalúziami, na jeseň 2019 bola nanovo rekonštruovaná lodžia (výplne, zábradlia, dlažba). Bytové dvere sú nové, bezpečnostné. V spálni je nová vstavaná skriňa, ktorá je súčasťou predaja. Kuchynská linka je zánovná. Je možné ponechať si nábytok v detskej izbe / zostava /. Na stenách sú hladké stierky, ktoré sú v dobrom stave. Podlahy sú pôvodné – linoleum. WC je osobitne, kúpeľňa je s vaňou. Bytové jadro je pôvodné, umakartové. V chodbe je zaujímavý priestor na vstavané skrine, čím umožníte mať voľnejší priestor v izbách. Byt pôsobí veľmi dobrým, udržiavaným, čistým dojmom, aj keď sa v ňom dlhodobejšie nebýva. Nehnuteľnosť je voľná predajom. Bytový dom je zateplený. O čistotu vo vchode sa stará upratovacia spoločnosť, ktorá chodí upratovať každú stredu. Susedovci sú slušní ľudia. Byt je v krajnej sekcii. Náklady sú momentálne udržiavacie, ale v prípade obývania odhadujeme na 3-4 člennú rodinu cca 140- 150€ plus energie. V byte sa varí plynom.
Parkovacie možnosti sú v tejto časti lepšie, parkuje sa na hlavnej ceste, prístupovej ceste, a okolitých priestranstvách. Vysvetlíme osobne a ukážeme možnosti.
V okolí je všetka občianska vybavenosť ako obchody Billa, Lidl, Coop jednota, DM drogéria, pošta, poliklinika, lekárne, reštaurácie, kaviarne, zástavky MHD, rôzne iné obchody, služby, vynikajúce športoviská, ihriská, fitcentrá, dokonca aj Divadlo . Čo je ďalšou veľkou výhodou je blízkosť do prírody len 7 minút a ste na kopci Bánoš odkiaľ sa viete poľnou cestou dostať na rôzne turistické a bežecké trate napr. na Šachtička, Pánsky diel, Selce, Sásovská dolina, ktorá je úžasná pre načerpanie energie, alebo venčenie 4- nohých miláčikov.
Teším sa na obhliadku s Vami.
V prípade záujmu Vám vieme poradiť aj vybaviť optimálne riešenie financovania nehnuteľnosti. Dlhodobo spolupracujeme s bankami, stavebnými sporiteľňami.

Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1794
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785 alebo 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-08684
Typ nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre 3VNKS, 71m2 s nádherným výhľadom Sásová – Starohorská ul.

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu