NA PREDAJ MODERNÝ 4 IZB.RODINNÝ DOM V MICHAL-KOLÓNII NA PREDAJ

Michal na Ostrove -Kolonia
127 000€
127 000€

Chateaureality ponúka  4 izbové rodinné domy na KĽÚČ v obytnej zóne pomenovanej „Green Park“ v obci Michal n/O-Kolónia ktorý leží 30km od Bratislavy a 10km od mesta Dunajská Streda.

Komplex deviatich kvalitne výnimočných rodinných domov na priestranných pozemkoch poskytne bezpečie, maximálne súkromie v uzavretom areáli. Vysoký štandard použitých materiálov a prevedenie stavby sú ďalšími atribútmi ktoré tento projekt odlišujú od všetkého ostatného čo v okolí nájdete.

Projekt ponúka typy domov v tvare „L“ na pozemkoch v rozmere 460 m2 úžitková plocha domov 115 m2. Veľkorysé presklenie a vyššia svetlá výška v obytnom priestore opticky prepája záhradu s interiérom. Efektné a pohodlné využívanie terasy zabezpečia rozmerné posuvné dvere a výsuvná markíza. Bonbónik nehnuteľnosti je bazén ktoré ocenia nielen rodiny s deťmi. Súčasťou domu je parkovacie miesto pre dve autá, vysoké oplotenie a ďalšie exkluzívne vybavenia domu.

Obhliadky sú možné aj cez víkend.

Dispozičné riešenie domu: Závetrie 11,73 m2, zádverie 11,55 m2, šatník 3,13 m2, toaleta 2,32 m2, komora 1,49 m2, kuchyňa 10,34 m2, obývacia izba s výstupom na terasu 36,59 m2, kúpeľňa s vaňou a so sprchovacím kútom+toaleta 8,62 m2, 1.izba s výstupom na terasu 15,79 m2, 2.izba 12,60 m2, 3.izba 14,50 m2, terasa s markízou 35 m2 m2, bazén a 2x parkovacie miesto na vlastnom pozemku. Nehnuteľnosť je napojená na elektriku 220/380 V, voda je zásobovaná z vlastnej studňe a odvoz odpadových vôd je riešená betónovou-izolovanou žumpou 12 m3. Kúrenie je elektrické podlahové-teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná a na tuhé palivo nakoľko v obývačke je krb. Prípravu teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. Alarmsystém, príprava na TV a na INTERNET, videovrátnik, krb, vonkajšie rolety, motorový pohon na bránu a kompletne vyhotovený a dokončený: oplotenie, bazén, klimatizácia, markíza na terase, elektrický ohrievač vody, ako aj zámkovú dlažbu a terénne úpravy studne a vysiatej trávy a kompletné dokončenie domu, to zn. plávajúce podlahy, dlažby, interiérové dvere, zárubne, sanitu. Dokončenie interiéru môže byť v súlade s Vašimi predstavami a želaniami podľa výberu klienta zo štandardu.Réžia je nízka na jednu 3-4 člennú rodinu vychádza na cca 100.-Eur.CENA 4 IZBOVÉHO KOLAUDOVANÉHO RODINNÉHO DOMU S 2x PARKOVACÍM MIESTOM VRÁTANE OPLOTENÉHO POZEMKU V STAVE NA KLÚČ BEZ KUCHYNSKEJ LINKY JE 127.000,- Eur

Domy sú kolaudované.

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás v Dunajskej Strede na Obchodnej ulici č.tel. 0905 329 399 ,PhDr.Edit Chrenko, riaditeľ realitnej kancelárie v Dunajskej Strede,

email: chrenko@chateaureality.sk

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-09165
Typ nehnuteľnosti: Domy
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Ďalšie detaily:

NA PREDAJ MODERNÝ 4 IZB.RODINNÝ DOM V MICHAL-KOLÓNII NA PREDAJ:

Recenzia pre NA PREDAJ MODERNÝ 4 IZB.RODINNÝ DOM V MICHAL-KOLÓNII NA PREDAJ

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu