NÁDHERNÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ NA SÍDLISKU ZÁPAD V DUN.STREDE-NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Dunajská, Dunajská Streda, Slovensko

Chateaureality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú stavbu rodinného domu na sídlisku Západ v Dunajskej Strede len 8 minút od napojenia na rýchlostnú cestu R 7 do Bratislavy. Kompletná Rekonštrukcia prebehla pred 4 rokmi . Okrem toho rodinný dom je veľmi blízko cca. 500 m od železničnej stanice ako aj autobusovej stanice a všetkých občianskych vybavenosti, školy, škôlky slovenské aj maďarské, nemocnica, lekárne, obchody, zábavné centrá , športové areály, ako aj parky atď...
Rodinný dom aj so svetlými priestrannými izbami sa nachádza v Dunajskej Strede, časť Západ na 892 m2 pozemku. Úžitková plocha domu je 250 m 2. Zastavaná plocha domu je 300 m 2 .Dolná časť domu 150 m 2 ako aj horná časť domu plus pivnica a 2 garáže tiež , s krásnou záhradou s ovocnými stromami vedľajšou ďalšou budovou, altánkom, studňa zo zavlažovaním,220 v/380,mestský vodovod, kanalizácia, s dvoma parkovacími garážami jedna garáž je z prednej časti domu , do druhej garáže sa dá parkovať z druhej strany ulice čiže z hlavnej 63 rýchlostnej cesty ,ktorá sa napojí na R 7 od Bratislavy.
Dom je komplet celý podpivničený, kde sa nachádza plynový kotol, ďalšia kuchyňa, práčovňa a ďalšie miestnosti. Dom má na prízemí toaletu, kúpeľňu ,kuchyňu spojenú s veľkou halou, obývačku z krbom, z ktorej je výstup na veľkú zastrešenú krásnu terasu. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie 3 svetlé a priestranné izby, spálňa a dve detské izby, kúpeľňa a toaleta. Z poschodia je tiež možnosť výstupu na vonkajšiu terasu ktorá sa nachádza na hornom poschodí domu. Druhý krb sa ešte nachádza aj dole v pivnici. Horný krb je úplne nový.
V rodinnom dome je aj miesto na podnikanie,- spravený znalecký posudok na prednú miestnosť v dome na podnikanie -všetky administratívne záležitosti vybavené na podnikanie aj bývanie pod jednou strechou

Dom je bez ťarchy kúpou voľný na okamžité nasťahovanie sa aj s nábytkom podľa dohody.

V ďalších priestoroch ako chodba kuchyňa, jedáleň a miestnosti pre hygienu majú podlahu pokrytú luxusnou keramickou dlažbou. Vykurovanie je plynové s radiátormi. Pekne upravená záhrada ktorá je polievaná cez studňu . Oplotenie : z prednej časti domu kovaná brána .Nízke režijné náklady do 184 990 €. V prípade dohody dom sa predáva aj so zariadením!
Cena: 184. 990 €
Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať: PhDr. Chrenko Edit, mobilne číslo : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadaviek denne, aj cez víkendy . Rozprávame slovensky, maďarsky ,anglicky a nemecky okrem slovenčiny.
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk
Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti., čiže vybavenie kompletne hypotekárneho úveru ,ktoré je úplne zadarmo.

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-10483
Typ nehnuteľnosti: Domy
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Ďalšie detaily:

NÁDHERNÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ NA SÍDLISKU ZÁPAD V DUN.STREDE-NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE:

Adresa nehnuteľnosti:

Supermarket
Restaurant
Dunajská, Dunajská Streda, Slovensko

Recenzia pre NÁDHERNÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ NA SÍDLISKU ZÁPAD V DUN.STREDE-NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu