NADŠTANDARDNÝ VELKOPLOŠNÝ DOM V POVODE NA PREDAJ AJ S GARÁŽOU

Povoda
180 000€
180 000€

Chateaureality ponúka  4 izbový, obľúbený typ rodinného domu v POVODE len 50 km od BA a 2 km od DS  na pozemku o výmere 600 m2. Úžitková plocha domu je 155 m2. Garáž v dome 40m2. Dom je v slepej uličke, úplné súkromie zabezpečí budúcim majiteľom.

Rodinný dom je tradične postavený z klasických materiálov 30 cm tehla+20 cm polystyrén a skolaudovaný RD aj s garážou v nadštandardnom prevedení.

Nehnuteľnosť je napojená na elektriku 220/380 V, voda je zásobovaná z vlastného vodovodu, odvoz odpadových vôd je riešená kanalizáciou./ v stádii riešenia /Kúrenie je elektrické podlahové¬ /každá miestnosť je zvlášť regulovateľná,  v dome je zavedený optický kábel.

CENA KOLAUDOVANÉHO 4 IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU VRÁTANE OPLOTENÉHO POZEMKU AJ S GARÁŽOU JE podľa dohody  Eur. ktorá OBSAHUJE:

Alarm ako aj kamerový systém, , káble na TV a na INTERNET, úložný priestor na streche ako aj zámkovú dlažbu a terénne úpravy okolo domu , dvojgaráž . Dom bude dokončený v I.polovici 2020.

V obci je kompletná občianská vybavenosť, v blízkosti rodinného domu je aj detské ihrisko.V prípade záujmu neváhajte ma kontaktovať, teším sa na Vás!

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás  kontaktovať:   PhDr. Chrenko Edit majiteľka realitnej kancelárie : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne aj cez víkend.

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2  v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-08514
Typ nehnuteľnosti: Domy
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Ďalšie detaily:

NADŠTANDARDNÝ VELKOPLOŠNÝ DOM V POVODE NA PREDAJ AJ S GARÁŽOU:

Recenzia pre NADŠTANDARDNÝ VELKOPLOŠNÝ DOM V POVODE NA PREDAJ AJ S GARÁŽOU

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu