Novostavba rodinného domu na Kordíkoch

Kordíky

Ponúkam Vám na predaj novostavbu rodinného domu (Drevodom), ktorá je tesne pred kolaudáciou. Kolaudáciu zabezpečí ešte predávajúca strana.
Rodinný dom sa nachádza v obci Kordíky, do ktorej sa dostanete cez mestskú čast Podlavice v Banskej Bystrici a ďalšiu obec Tajov. Je to približne 14 km od Banskej Bystrice.
Výmera pozemku je 1007 m2. Pozemok je rovinatý, sčasti mierny naozaj mierny svah. Orientácia pozemku je slnečná.
Pred rodinným domom sú vybudované 2 parkovacie miesta, ktoré patria k domu. Prístup je z obecnej verejnej komunikácie.
Dispozícia: Prízemie: Zádverie ako vstupná chodba, z ktorej je vstup do kotolne a slúži aj ako práčovňa a sklad. Ďalej sa zo vstupnej chodby dostaneme do kúpeľne na prízemí, kde sa nachádza WC a treba osadiť sprchový kút. Pod schodiskom je ďalší zaujímavý úložný priestor. Na chodbe pri schodisku je priestranná vitrína ( knižnica).
Na prízemí je hlavná obytná časť a to priestranná kuchyňa s jedálňou spojená s obývačkou a výstupom na terasu, z ktorej je nádherný výhľad na okolitú prírodu. Je tam súkromie.
Na prvom poschodí sú 3 samostatné spálne a priestranná kúpeľňa s vaňou. V jednej spálni je vybudovaný šatník. Okná a dvere sú drevené Eurookná.
Strecha je sedlová a krytina je betónová škridla. Kanalizácia je riešená čističkou odpadu. Voda je v verejného vodovodu.
Kúrenie je krbom s prieduchmi, ale využíva sa hlavne podlahové elektrické (infračervené folie).
Ohrev vody je bojlerom.
Plyn v obci nie je.
Plot nie je dokončený, materiál naň je však už kúpený.
Náklady na 4 člennú domácnosť sú momentálne 90 € elektrika, voda sa platí polročne po 60 €.
Prostredie je nádherné a dom má aj svoje súkromie.
Kordíky majú veľmi dobré podmienky pre rozvoj ako letnej tak i zimnej turistiky. V obci funguje jeden lyžiarsky vlek, ktorý je skôr vhodný pre začínajúcich lyžiarov.
V okolí obce sa nachádzajú početné turistické chodníky. Dokonca je vybudovaný a pekne udržiavaný náučný chodník okolo obce, popri ktorom sa nachádza malé jazierko a niekoľko miest na rodinné posedenia.
Je tu malé futbalové ihrisko s umelým trávnikom a rozmermi 33×18 metrov. Môže fungovať aj ako tenisový kurt, alebo ihrisko na volejbal a hádzanú ak si požičiate sieť u starostu obce. Ku ihrisku sa plánuje dostavať aj atletická dráha.
V obci sú 2 pohostinstvá, potraviny.
Určite Vám odporúčam obhliadku tejto nehnuteľnosti vzhľadom na to, že je to novostavba s nádherným pozemkom, krásnym výhľadom na prírodu, súkromím, a rýchlou dostupnosťou do mesta BB.
Vieme Vám poradiť aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami aj stavebnými sporiteľňami. Vieme zabezpečiť znalca v odbore stavebníctva pre potreby hypotekárneho úveru. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti.
Teším sa na obhliadku s Vami. Ak Vám nezdvihnem hneď určite sa Vám ozvem späť.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2122
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-15494
Typ nehnuteľnosti: Domy
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre Novostavba rodinného domu na Kordíkoch

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu