POCTIVO POSTAVENÉ RODINNÉ DVOJDOMY VEDĽA DUN.STREDY NA PREDAJ

Ohrady okres Dunajská Streda

Máte dosť každý deň stáť cestou do práce v zápchach smerom do Bratislavy? Tak si kúpťe Váš vysnivaný  domček skratkou do Bratislavy bez kolón v malebnej dedinke Ohrady , odkiaľ hľadkou  cestou bez kolony áut v pohode / a ešte aj v nádhernej  prírode/ aj  cez Čuňovo prichádzate vždy včas do Bratislavy a už cez R7 diaľnicu  za 30 minút do Bratislavy.

Chateaureality  Vám ponúka  na predaj  samostatne stojace 4 izbové  rodinné dvojdomy v obci Ohrady  6 km od Dunajskej Stredy . Pokoj vyhľadávaného vidieckeho bývania len 45 km od Bratislavy Vás privedie do príjemnej obce Ohrady , Vieska aj Horná Potôň, kde sa stretáva prírodné prostredie s čistotou modernej zástavby rezidenčných štvrtí. Vojdite, a pohodlne vnímajte nadmieru vkusne prejavujúci sa priestor prízemného bývania, citlivo začlenenej jedálne a nerušene pôsobiacej kuchyne, ktorá je s mierou po ruke spojená s obývacou časťou domu. Ďalej vchádzame  k dvom samostatným izbám. Leto na vlastnej záhrade. Kompletná miestna- občianska vybavenosť. Práve ste našli bývanie pre Vás a svoje poklady, čítajte, aj nasledovne informácie Vás potešia:

Celková zastavaná plocha je 112 m2,  úžitková plocha je 96 m2 + 15 m2 terasa . Veľkosť pozemkov je od 450 m2. Domy sú postavené z pálenej tehly Wienergerger 30 cm + izolácia 15 cm. Fasáda je zateplení s kontaktným zatepľovacím systémom s hr. Tep. Izolácia 15 cm polystyrenom . Okná a dvere sú plastové, 5 komorové s trojvrstvovým zasklením. Energetický certifikát je A.

Dispozičné riešenie domov: vstupná hala, veľká obývačka spojená s kuchyňou, 3 veľké izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlami  a WC, samostatné WC a technická miestnosť. Domy sa predávajú skolaudované, oplotené (betónové) s terénnou úpravou, vstupnou bránkou a bránou, v štandardnom prevedení  a s parkovacím miestom pre 2 autá priamo na pozemkoch (podlaha zámková dlažba). Domy sú napojené na všetky IS ako aj predpríprava na wifi a bezkáblové tv vo všetkých izbách a predpríprava na alarm, a samozrejnosťou je blezkovod. Kúrenie bude podlahové tepelným čerpadlom elektrické ,avšak energetický úsporný ,  teplá voda je zabezpečená cez  bojler. Predpríprava- klimatizacie je v cene domu ako aj predpríprava na elektrické žalúzie  Domy sú skolaudované a hotové na 90 % , v stave holodomu . Avšak samozrejmosťou je podľa požiadaviek klientov sa pripravia aj na štandardnú výbavu ,vtedy cena sa navyšuje o 10.000 Eur .

Dom  sa nachádza v úžasnom  prostredí v srdci  prírody v slepej uličke, kde sa nachádzajú  príjemné novostavby rodinných  domov. Neďaleko rôzne reštaurácie,  obchodné stredisko, školy škôlky, zdravotné stredisko aj nemocnica. Nová lokalita je príjemná a kľudná .

Všetky inžienierske siete sú zavedené v dome elektrika obecná pitná voda , zatiaľ ešte žumpa, ale v najbližsích rokoch obec plánuje aj kanalizáciu . Neďaleko RD sú autobusové zastávky, ako aj vlaková stanica.do DS len 2 km.

Zdroj tepla sa púčťa cez tepelné čerpadlo – vzduch voda, podlahové kúrenie, týmpadom ušetríte na mesačných nákladoch do 50 eur mesačne !!!

Strecha je väzníková Mediterran škridle, Stena medzi bytovými jednotkami je rodzelení a zvukovo izolovaná.

Cena: od 94.700 Eur, väčšie domy 125.000 Eur

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás  kontaktovať:   PhDr. Chrenko Edit majiteľka realitnej kancelárie : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne aj cez vikend. email: chrenko@chateaureality.sk

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva / vybavenie úverov, pôžičiek, poistenie domu/ až po odovzdanie nehnuteľnosti.

 

.

 

 

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-09571
Typ nehnuteľnosti: Domy
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Ďalšie detaily:

POCTIVO POSTAVENÉ RODINNÉ DVOJDOMY VEDĽA DUN.STREDY NA PREDAJ:

Recenzia pre POCTIVO POSTAVENÉ RODINNÉ DVOJDOMY VEDĽA DUN.STREDY NA PREDAJ

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu