Polyfunkcia v obci Zohor.

Zohor, Slovensko

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj polyfunkčný objekt s rodinným domom.
Objekt sa nachádza vo veľmi dobrej, ľahko prístupnej časti obce Zohor. Skladá sa z reštaurácie, predajne potravín s úsekom mäsa, 3 samostatných bytových jednotiek a 5 samostatných izieb so soc. zariadením.
Táto nehnuteľnosť je celá postavená z pálenej tehly, kolaudovaná v roku 1997, napojená je na všetky IS (obecná voda, plyn, elektrina 220/380, kanalizácia), všetky okná má plastové, kúrenie (ústredné) a ohrev vody je zabezpečené plynovým kotlom. Severná strana objektu je zateplená. Celkové mesačné náklady sú vzhľadom na rozlohu nehnuteľnosti iba 900 ,-€.
Objekt je možné využívať a obývať takmer ihneď, bez žiadnych veľkých investícií.

Reštaurácia: nachádza sa na prízemí objektu, prístupná je z ulice, rozdelená je na bar a jedálenskú časť. Súčasťou je kuchyňa na prípravu jedla, soc. zariadenie pre návštevníkov a 2 x terasa ( jedna terasa s vonkajším krbom). Výmera reštaurácie je cca 120 m2.
Predajňa: tiež sa nachádza na prízemí a má samostatný vstup. Vhodná je na predaj potravín, ale i mäsa a mäsových výrobkov. Výmera predajne je cca 80 m2
Byty: nachádzajú sa na poschodí nehnuteľnosti. Všetky tri byty majú svoj vlastný vstup, kuchyňu, kúpeľňu s vaňou, obývačku a spálňu. Výmera bytov : 1 byt cca 75 m2, ostatné 2 cca 60 m2.
Izby : momentálne sú využívané na prenájom a ich súčasťou je kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.

Nehnuteľnosť je postavená na pozemku o celkovej výmere 327 m2. Je v osobnom vlastníctve, vysporiadaná a bez ťarchy. Parkovanie je možné na parkovisku, ktoré je pred objektom.

ODPORÚČAME osobnú obhliadku!
Celková cena nehnuteľnosti (objektu): 453 000,-€ vrátane celého právneho servisu

Kontakt: Milada Dubináková, 0944 447 416, mamreality@mamreality.sk

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-04576
Typ nehnuteľnosti: Priestory
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre Polyfunkcia v obci Zohor.

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu