Predaj chaty – investícia

Kunerad

Ponúkame na predaj zariadenú rekreačnú chatu POHODA v obci Kunerad. Chata má 3 nadzemné podlažia s kapacitou 12 miest na spanie a suterén, v ktorom je predpríprava na zriadenie menšej kuchynky a vnútorného posedenia.

Dispozične riešenie chaty je nasledovné :

1.podlažie – 1 izba, kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou, samostatné wc a kúpeľňa.

2.podlažie – 2 izby a kúpeľňa spojená s wc.

3.podlažie – 3 izby + kúpeľňa a wc.

Chata prešla čiastočnou rekonštrukciou ako sú nové sadrokartónové steny, plávajúce podlahy, dlažba, nové sociálne zariadenia vrátane sprchovacích kútov na každom podlaží, nová kuchynská linka a renovované vonkajšie sedenie a strecha. Predmetné rekreačné zariadenie sa priebežne udržiava počas celého kalendárneho roka a je napojené na elektriku, kde vykurovanie v každej miestnosti zabezpečujú výhrevné telesá. Voda je privádzaná z rezervoára a teplú vodu ohrieva elektrický boiler. Odpad je riešený žumpou. Prístup autom ku chate je celoročný po kamenistej ceste s počtom 3 miest na parkovanie priamo pri chate. Celková užívacia plocha pozemku je s výmerou 557 m2, ktorý je v správe spoločnosti bývalých urbarialistov. Lokalita, v ktorej sa chata nachádza má široké možnosti turistiky, cykloturistiky, agroturistiky alebo kúpeľov v Rajeckých Tepliciach. Pre nového majiteľa táto rekreačná chata ponúka možnosť ďalšieho celoročného prenájmu a teda môže slúžiť aj na investičný charakter. Ponúkaná nehnuteľnosť je na liste vlastníctva zapísaná ako rekreačná chata a patrí k nej aj malý drevený záhradný domček, ktorý slúži na odkladanie náradia.

Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy ani vecné bremená. Právny prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa zabezpečuje naša spoločnosť. K dispozícii ihneď, možnosť dohody.

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-05821
Typ nehnuteľnosti: Chaty
Stav nehnuteľnosti: Predaj
Veľkosť plochy: 557

Recenzia pre Predaj chaty – investícia

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu