Tehlový 3i byt s balkónom na Uhlisku v Banskej Bystrici

Banská Bystrica

Ponúkam Vám na predaj tehlový 3 izbový byt v OV širšom centre časť Uhlisko, na ul. 9. Mája, v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť s príslušenstvom má rozlohu 65,44m2 plus balkón. Nachádza sa na 3 poschodí v 6 poschodovej bytovke. Bytový dom má výťah. Pred bytovým domom je parkovisko. Orientácia je východ, juh, s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Byt je svetlý, dostatočne slnečný. Okná sú plastové, so žalúziami, v izbách sú drevené parkety (pod kobercom, takže sú v dobrom technickom stave, stačí prebrúsiť, nalakovať). WC je osobitne od kúpeľne. Jadro je murované. Kuchynská linka je staršia, ale v dobrom, použiteľnom stave. V bytovom dome sú slušní susedia, a je dobre udržiavaný. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. Byt je voľný predajom.
Lokalita Uhlisko patrí k vyhľadávaným častiam mesta Banská Bystrica. V blízkosti sa nachádza všetká občianska vybavenosť.
V prípade záujmu zavolajte, napíšte, dohodneme sa na obhliadke, kľúče mám k dispozícii. V rámci realitnej kancelárie Vám vieme poradiť a vybaviť aj financovanie danej nehnuteľnosti.
Teším sa na obhliadku a prajem Vám pekný deň.

Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1791
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785 alebo 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-08570
Typ nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre Tehlový 3i byt s balkónom na Uhlisku v Banskej Bystrici

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu