ÚPLNE REKONŠTRUOVANÝ RD V OBCI BÁČ LEN 2 KM OD ŠAMORÍNA V TICHEJ ULIČKE S ÚŽASNOU ZÁHRADOU

Báč okres Dunajská Streda

Chateaureality Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovanú stavbu rodinného domu.
Rodinný dom aj so svetlými izbami sa nachádza vedľa Šamorína v obci Báč v tichej uličke na 800m2 pozemku plus zastavaná plocha domu 120 m2. Úžitková plocha domu je 120m2. Obytná časť domu 120m2 a pivničná časť pod celým domom je taktiež 120 m2 aj s garážou a vedľajšie budovy vo dvore-letná kuchyňa .
Dispozičné riešenie: schody , vstupná hala, veľká obývacia izba , dve spálne , kúpeľňa s rohovou vaňou ,samostatná toaleta, veľká svetlá kuchyňa so špajzou, vchod do pivnice ako aj na povalu . Konštrukcia domu je tehlová, vonkajšie zateplenie je na báze umelých vlákien. Strecha: krytina Bramac, Okná na celom rodinnom dome sú plastové s izolačným trojsklom, vchodové a interiérové dvere sú taktiež plastové . Dvere vnútorné sú pekne kvalitne drevene . Podlahy v izbách sú pokryté laminátovými parketami, ako aj s drevenými .Kompletná rekonštrukcia domu bola pred 7- imi rokami. Výmena okien , podláh, radiátorov, kúrenie ako aj nový kotol, ako aj kompletná nová elektroinštalácia vymenená na celom dome.
V ďalších priestoroch ako kuchyňa, jedáleň a miestnosti pre hygienu majú podlahu pokrytú keramickou dlažbou. Vykurovanie je plynové s radiátormi. Pekne upravená záhrada ktorá je polievaná cez studňu so zavlažovacím systémom. Oplotenie : Z predu kovaná automatická brána. Veľká zastrešená terasa pri vstupe do domu .Nízke režijné náklady do 120Eur! V prípade dohody dom sa predáva aj so zariadením!
Záhrada má 800 m2, krásne obrobená aj s okrasnými kvetmi a trávou . Okolo celého pozemku vysokými tujami . Záhradka má trávnik ako aj časť na pestovanie zeleniny , ovocné stromy , kríky , bylinky .
Cena: 148. 990,- eur
Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás kontaktovať: PhDr. Chrenko Edit, mobilné číslo : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadavok denne. Rozprávame maďarsky aj anglicky a nemecky okrem slovenčiny.
Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2 v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk
Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-08480
Typ nehnuteľnosti: Domy
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Ďalšie detaily:

ÚPLNE REKONŠTRUOVANÝ RD V OBCI BÁČ LEN 2 KM OD ŠAMORÍNA V TICHEJ ULIČKE S ÚŽASNOU ZÁHRADOU:

Recenzia pre ÚPLNE REKONŠTRUOVANÝ RD V OBCI BÁČ LEN 2 KM OD ŠAMORÍNA V TICHEJ ULIČKE S ÚŽASNOU ZÁHRADOU

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu