ÚTUĽNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI SLEPEJ ULIČKY DUN.STREDE NA PREDAJ

Dunajská, Dunajská Streda, Slovensko
180 000€
170 000€

Ponúkame Vám na predaj domy a vily DunajskChateaureality ponúka na predaj pekný rodinný dom v slepej uličke v nerušenej časti mesta Dunajskej Stredy.
V dome je IS, elektrika, mestská voda a kanalizácia, kúrenie je elektrické podlahové vodovodné s možnosťou regulácie v každej miestnosti v dome.
Pozemok na ktorom rodinný dom stojí je 700 m2, úžitková plocha domu je 140 m2 k čomu prislúcha ešte zakrytá terasa 15 m2 ktorá je orientovaná na juhovýchod.
Konštrukcia domu : tehla 35 cm plus zateplenie v báze umelých vlákien 16 cm, strecha je sedlová Mediterran , okná sú plastové trojsklá a 6 komorové , V dome je predpríprava na krb, bezpečnostný systém, elektrický motor na bránu, elektrické žalúzie, ktoré sú samozrejnosťou a sú aj v cene domu. Kompletné oplotenie pozemku s bariérovým oplotením. Z prednej časti RD brána z betónových tvárnic.
Dispozičné riešenie domu: : 3 spálne, kde sa v jednej nachádza aj šatník, Veľká svetlá priestorová obývačka spojená s kuchyňou, špajza,
Miesto kde sa dá ďalšie šatníky a vstavané skrine namontovať sa nachádzajú aj v predsieni a na chodbe. Technická miestnosť, ďalej toaleta pre hostí , kúpeľňa s vaňou a so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou.
Vstup na pozemok je z juhovýchodnej strany alebo podľa výberu , ako aj hlavný vstup do domu. Terasa je orientovaná taktiež z juhovýchodu alebo podľa výberu projektu. Obytné miestnosti sú situovaná najmä na juhozápad severozápad a juhovýchod, tieto Vám zabezpečia pokojný nerušený oddych a spánok.
Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 7 dní v týždni od 9,00 do 19,00 na tel. číslo na makléra : 0905 329 399. PhDr. Chrenko Edit
. Kolaudácia príprava domu podľa dohody jar 2020.
Cena tejto nehnuteľnosti po dohode s majiteľom je aj s províziou RK ako aj hypotekárnym a právnym poradenstvom 180. 000 Eur. V prípade holodomu cen aje 170.000 Eur.

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-08918
Typ nehnuteľnosti: Domy
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Ďalšie detaily:

ÚTUĽNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI SLEPEJ ULIČKY DUN.STREDE NA PREDAJ:

Adresa nehnuteľnosti:

Supermarket
Restaurant
Dunajská, Dunajská Streda, Slovensko

Recenzia pre ÚTUĽNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI SLEPEJ ULIČKY DUN.STREDE NA PREDAJ

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu