Veľkometrážny 3 izbový byt v BB – rezervované

Banská Bystrica

Ponúkam Vám na predaj veľmi pekný, priestranný, veľkometrážny 3 izbový byt v tehlovej – novo zateplenej bytovke (2014) s novou strechou (2020) v Banskej Bystrici, časť Uhlisko, ulica Timravy.
Výmera bytu s príslušenstvom je 95,3 m2 plus balkón z obývačky. Nehnuteľnosť sa nachádza na druhom poschodí v bytovke bez výťahu.
Z bytu je nádherný výhľad na okolie plné zelene. Blízko je aj do prírody napr. kopec Urpín, promenáda popri rieke Hron smerom na Šálkovú, atď. Nehnuteľnosť má veľmi dobrú orientáciu svetových strán. Je dostatočne svetlá.
Veľká výhoda je vlastné plynové kúrenie a ohrev vody plyn, kotlom v byte. Miestnosti sú priestranné a neprechodné. Je možné zmeniť dispozíciu a prepojiť obývačku z kuchyňou. Kuchyňa má dve okná.
Rekonštrukcia: nové plastové okná so žalúziami a čiastočne aj sieťky proti hmyzu, v celom byte sú stierky, podlahy: kuchyňa, chodba, kúpelňa, WC je dlažba, v dvoch izbách sú laminátové podlahy a v jednej izbe sú drevené parkety v pôvodnejšom, ale veľmi dobrom stave. Kuchynská linka je do tvaru L. V kuchyni je aj špajza s vetraním.
Na chodbe je kumbál (prípadne šatník). Kúpeľňa a WC sú murované, prešli komplet rekonštrukciou: voda, elektrika, odpad, zníženie stropov s bodovým osvetlením. Kúpeľňa má okno, je osobitne od WC a je s vaňou. Samostatné WC má taktiež okno.
Elektrika bola robená čiastočne, je v dobrom technickom stave. Vchodové bytové dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere sú renovované.
Parkovanie je vo dvore bytovky, pre obyvateľov bytového domu. Každý má svoje zaužívané miesto. Veľmi pekné priestranstvo okolo bytového domu.
V suteréne bytového domu sú 2 pivnice prislúchajúce k bytu.
Upratovanie spoločných priestorov je na susedoch podľa rozpisu služieb. Náklady: správca cca 125 €, plyn- vlastné kúrenie, ohrev vody cca 40 €, elektrika 30 € (zálohy sú na 2 osoby). V byte je optický internet. Po dohode môžu ostať v cene hnuteľné veci. Nehnuteľnosť je voľná dohodou.
Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis, osvedčovanie podpisov predávajúcich u notára, kolky na kataster za štandardné vkladové konanie prevodu nehnuteľnosti, prepis energií u dodávateľov a správcu bytového domu.
Vieme Vám optimálne poradiť aj s financovaním nehnuteľnosti, spolupracujeme s bankami a stavebnými sporiteľňami. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti. Vieme zabezpečiť súdneho znalca v odbore stavebníctvo akceptovaného všetkými bankami.
Obhliadku danej nehnuteľnosti určite odporúčam, vynikajúca lokalita, veľmi zaujímavá ponuka nehnuteľnosti.
Teším sa na obhliadku tejto nehnuteľnosti.
Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1935
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649

Podrobnosti o nehnuteľnosti:

ID nehnuteľnosti: 1R-12300
Typ nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Stav nehnuteľnosti: Predaj

Recenzia pre Veľkometrážny 3 izbový byt v BB – rezervované

Avatar
Celkové hodnotenie:
Quality of Property
Location of Property
Neighborhood
Features
Floor Plans
Obsah prehľadu:
Prihlásiť sa a napísať recenziu